EN TR RU
Tekstil sektöründe gelişen teknolojik şartlara uyum göstererek, müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına zamanında cevap verecek ev tekstil ürünlerini en ekonomik şartlarda sürekli ve güvenilir bir kalitede üreterek pazar payını ve rekabet gücünü arttırmak işletmemizin temel kalite politikasıdır.


Bu politika ışığında OZANTEKS A.Ş. yönetimi;

 

  • Kalite Yönetim Sisteminin gereği olan faaliyetlerin planlı ve sistematik olarak gerçekleştirilmesini sağlamak amacıyla gerekli olan mali ve insan kaynaklarını temin eder.
  • Çalışanlarının sağlığını, güvenliğini, bugününü ve yarınını güvence altına alarak eğitim ve bireysel gelişimini artırmayı ve kalite bilincinin yükseltilmesini sağlar.
  • Başta üst yönetim olmak üzere tüm çalışanlar tarafından Kalite Politikasının anlaşılmasını ve uygulanarak kalite sisteminin etkinliğinin geliştirilmesini sağlar.
  • Hedeflerin gerçekleştirilmesi için tam katılımın olduğu iç ortamı oluşturur ve sürdürür.
  • Yasalar çerçevesinde belirlenmiş olan çalışma saatlerine uyar, gerekli olduğu durumlarda yasal limitler aşılmadan fazla mesai uygular, çalışma saatleri arasındaki dinleme sürelerini dikkate alır. 
  • Üretim sürecinde istenilen kalitenin ilk seferde, sürekli olarak doğru yapılmasını ve mükemmellik kavramının oluşmasını topluma, çevreye ve yasalara karşı sorumluluğunun bilinci içerisinde gerçekleştirir.


    OZANTEKS A.Ş. yönetimi olarak, müşteri memnuniyetini esas alarak Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uymayı ve etkinliğini sürekli iyileştirmeyi taahhüt ederiz.